Používaním stránok recepty.mozessavydavat.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

 

Dezerty

Broskyňový koláč s posýpkou

Broskyňový koláč s posýpkou

Namiesto broskýň môžeme použiť aj slivky alebo iné ovocie podľa chuti.

Veľkonočný tvarohový baránok

Veľkonočný tvarohový baránok

U nás na sviatočnom stole nesmie chýbať. Takto vyzeral náš baránok minulý rok a podobného fešáka budeme mať aj tohtoročnú Veľkú noc. :)

Broskyňový koláč s posýpkou

Broskyňový koláč s posýpkou

Tento recept mám už roky vložený doma v písanke, vystrihnutý z časopisu. Ale u návštevy má vždy úspech, preto sa oň rada s vami podelím, ak ho nepoznáte.

Vždy mäkké medovníčky

Vždy mäkké medovníčky

Recept mám od známej a tento rok som ho skúšala prvýkrát. Medovníčky ma naozaj veľmi príjemne prekvapili, pretože boli okamžite mäkké a chuťovo výborné! Iné už robiť nebudem.

Vláčna Sacherova torta

Vláčna Sacherova torta

Robila som ju už veľakrát a vždy s úspechom. Chutí všetkým!

Bábovka ako od babičky

Bábovka ako od babičky

Už dlho som mala chuť na bábovku. A hoci som si povedala, že ju spravím, až ked si kúpim origoš formu, dnes som neodolala a natrafila som na túto lahôdku. Je nadýchaná a rozplýva sa v ústach.

Trojitý gaštanový koláč

Trojitý gaštanový koláč

Recept na túto pochúťku mám od mojej známej Katky. Robila som ho už viackrát a vždy zožal úspech. Recept je skvelý v tom, že si ho ľahko zapamätáte. Všetko je tam totiž trikrát.

Krehučké čokoládové brownies

Krehučké čokoládové brownies

O tomto koláčiku som už tooooľko počula, no napriek tomu som ho piekla ešte len teraz prvýkrát. Recept som si upravila podľa seba, aby z toho nebola až taká veľká kalorická bomba a nemusela som mať pri jednom kúsku výčitky. Vďaka kombinácii ingrediencií sú krehučké a nie také hutné ako klasické brownies.

Rôzne keksy

Rôzne keksy

Mala som chuť na niečo sladké a keďže v skrinke sme mali len samé čokolády a žiadne keksíky či napolitánky, rozhodla som sa niečo upiecť.

Nekysnutý okrúhly štedrák

Nekysnutý okrúhly štedrák

Štedrák všetci poznáme ako koláč so štyrmi druhmi plnky. Aj preto je taký vynikajúci. Tento je iný v tom, že nemusíte čakať, kým vykysne cesto, a plnky nazdobíte do kruhu, nie na seba.

« predošlá strana | 1 2 3 | ďalšia strana »
Odoberať novinky